Za nadležne problem odrona u Ulici Put banjalučkog odreda prema Banj brdu možda je i riješen, ali fotografije sa terena pokazuju drugačiju sliku.
Na ovu lokaciju upozorio je odbornik Nenad Talić.
-Put Banjalučkog odreda prema Banj brdu, odron postoji više od 2 mjeseca. Tu su znakovi koji upozoravaju na odron, ali ništa se nije radilo – poručio je on tokom aktuelnog časa protekle sjednice Skupštine grada.
Galerija



Iz nadležnog odjeljenja Gradske uprave „iznenađujući“ odgovor.
-Koliko znamo, taj problem smo riješili. Ali, izaći ćemo odmah na teren i vidjeti o čemu se radi – poručili su.
Fotografije snimljene juče pokazuje da se uz samu ivicu kolovoza i dalje nalazi ozbiljno oštećenje. Dio puta je urušen, postavljena je privremena signalizacija. Na jednom mjestu crveno-bijeli zaštitni znakovi završili su u kanalu nastalom usljed odrona.
Inače, ovo je veoma frekventna lokacija kojom svakodnevno, do najpopularnijeg izletišta u Banjaluci, prolazi veliki broj sugrađana u automobilima, pješaka, rekreativaca. Prolazak je rizičniji za vozače koji se mimoilaze na suženom dijelu puta.



